Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Čističe pro 3D tisk

4 položek celkem
kanystr new

IPA - Isopropylalkohol v balení kanystr 30 l

Kód: 631
kanystr new

Methylethylketon (MEK) v balení kanystr 30 l

Kód: 643
kanystr new

Methylethylketon (MEK) v balení kanystr 60 l

Kód: 642
kanystr new

Nikutex 2019 přináší větší bezpečnost a kvalitu při čištění 3D modelů SLA / DLP, v balení kanystr 30 litrů

Kód: 110

Společnost Kluthe nabízí čističe pro použití v segmentu 3D tisku. Toto odvětví prudce roste a má přesah do dalších průmyslových a jiných odvětví. 


SLA 3D tisk - stereolitografie je jednou z nejblíbenějších metod. Tvrzení pryskyřice světlem probíhá pomocí laseru či digitálního projektoru. DLP - Digital Light Procesing fungují tak, že projektor/obrazovka ozařují celou vrtsvu pryskyřice (resin). 3D tiskárny se uplatňují v designu, průmyslu i výrobě, zubním lékařství a protetice, výrobě zdravotních pomůcek, ve šperkařství, v architektuře a urbanismu, ve vědě a výzkumu, v modelářství a mnohých dalších oborech.

Nabídka termosetů (pryskyřice, resin) se s rosoutcím oborem také neustále rozšiřuje – od těch modelářských s volitelným odstínem či transparencí, přes konstrukční materiály s posílenými mechanickými vlastnostmi (3D tiskem se dají stavět domy) až po medicínské pryskyřice s ověřenou biokompatibilitou. 

Kluthe a 3D tisk

Nabízíme jak základní suroviny pro klasické čištění a údržbu, jako jsou isopropylalkohol či methylethylketon, tak specializované produkty pro vodní mytí - Nikutex 2019

Tento produkt lze použít v kombinaci s ultrazvukem. Nabízí vysokou kvalitu čištění 3D dílů a výrobků ponorem. Lze aplikovat na různé druhy filamentů.