Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte
14 položek celkem
kanystr new

Čistící přípravek, sloužící pro chlazení mlhovinou.

Kód: 737
kanystr new

Čistící přípravek, MQL chladící kapalina. 

Kód: 741
kanystr new
Fe

Speciální čistič kovových povrchů pro manuální a postřikové mytí kovových povrchů. Téměř bez obsahu VOC (5 %). K dispozici v balení 25l kanystr, 200l sud a 1000l IBC. 

Kód: 844
Čistič na vodní bázi Hakupur 700 BF v kanystru 25 kg
Al Cu Fe

Universální neutrální produkt na vodní bázi vhodný pro většinu aplikací, účinný na všechny materiály při minimálních koncentracích, čistí a pasivuje v jednom kroku, balení...

Kód: 287
kanystr new
Al Cu Fe

Čistič pro ponorem a ultrazvukem na vodní bázi vhodný pro všechny druhy materiálů se skvělými čistícími schopnostmi, balení kanystr 30 kg

Kód: 313
kanystr new
Fe

Alkalický produkt na vodní bázi vhodný pro čištění plastových bedýnek a ocelových dílů, čistí a pasivuje v jednom kroku, balení kanystr 30 kg

Kód: 293
kanystr new
Al Cu

Alkalický čistič plastů na vodní bázi pro tlakové systémy mytí Power Wash, balení v kanystru 25 kg

Kód: 257
kanystr new
Al Cu Fe

Manuální čistič na bázi rozpouštědel s minimálním obsahem VOC vhodný pro manuální povrchové čištění strojů a zařízení, balení kanystr 30 l

Kód: 360
kanystr new
Al Fe

Konzervační olej vhodný do uzavřených mycích systémů pracujících s modifikovanými alkoholy nebo uhlovodíkovými rozpouštědly, balení kanystr 30 litrů

Kód: 284
kanystr new
Al Cu Fe

Manuální čistič na rozpouštědlové bázi vhodný pro všechny druhy materiálu a možného znečištění, balení v kanystru 30 litrů

Kód: 299
kanystr new
Al Cu Fe

Čisticí prostředky na bázi modifikovaných alkoholů pro použití v uzavřených mycích systémech, v balení kanystr 30 litrů, sud 200 l, IBC kontejner 1000 l. 

Kód: 266
Neutrální odrezovač DECORRDAL 20-1 v kanystru 25 kg
Al Cu Fe

Prémiový neutrální odrezovač se silným odmašťujícím účinkem pro ocel a neželezné kovy s pH hodnotou 6,5 v kanystru 25 kg.

Kód: 594
Nahoru
Další produkty

Kluthe GmbH je světovou špičkou ve vývoji průmyslových odmašťovacích produktů. Neustále hledáme a vytváříme nové, k životnímu prostředí i Vašemu firemnímu účtu šetrnější varianty. Jdeme cestou vysoké kvality a maximální účinnosti, která je ve výsledku i ekonomičtější. 

Nabízíme produktové řady pro aplikaci v uzavřených mycích systémech - Closed loop cleaning systems (CLCS), otevřených vanách a tancích. 

Vybereme Vám produkt podle aplikace, kterou běžně používáte - postřikem, ponorem, ultrazvukové mytí, manuální nebo tlakovým mytím Power Wash. 

Vyrábíme čističe na vodní i solventní bázi, i na bázi modifikovaných alkoholů, pro studené mytí i pro aplikaci ve vysokých teplotách. Protože ve všech oblastech nabízíme kompletní cyklus průmyslové chemie, i mytí můžete doplnit našimi konzervačními oleji. V jednom kroku vyřešte odmaštění i ochranu ve formě pasivace. 

Máme například speciální produkty pro čištění strojů a zařízení i čističe plastových bedýnek

V porfotliu naleznete produkty na všechny typy materiálů: hliník, ocel a ocelové slitiny včetně litiny, měď a jiné neželezné kovy, plasty a další druhy materiálů. 

Čistěte s pomocí chemie Kluthe Vaše díly - odstraníme olej a jiné mastné nečistoty, emulze a pomůžeme uvolnit mechanické nečistoty.

Široké portfolio a dlouholeté zkušenostzi umožňují vybrat pro Vás ten správný produkt nebo jejich kombinaci, bez ohledu na formu znečištění, velikost, složitost dílu či materiály, z nichž je vyroben. Mnoho produktů čistí i pasivuje v jediném kroku. 

Neváhejte nás kontaktovat, naši odborníci s Vámi vyberou tu správnou kombinaci pro Vaše mytí a odmaštění. 

Návrh bez názvu (1)