Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Titrační sady

7 položek celkem
Hydroxid sodný - normanal 0,1 mol/l

Standardní roztok používaný pro kontrolu lázní pomocí titrace.Koncentrace hydroxidu sodného - 0,1 mol/l (= 0,1M = 0,1N).Výsledný objem roztoku je 1L.

Kód: 469
Hydroxid sodný - normanal 1 mol/l

Standardní roztok používaný pro kontrolu lázní pomocí titrace.Koncentrace hydroxidu sodného - 1 mol/l (= 1M = 1N).Výsledný objem roztoku je 1L.

Kód: 470
Kyselina chlorovodíková - normanal 0,1 mol/l

Standardní roztok používaný pro kontrolu lázní pomocí titrace.Koncentrace kyseliny chlorovodíkové - 0,1 mol/l (= 0,1M = 0,1N).Výsledný objem roztoku je 1L.

Kód: 468
Kyselina chlorovodíková - normanal 1 mol/l

Standardní roztok používaný pro kontrolu lázní pomocí titrace.Koncentrace kyseliny chlorovodíkové - 1 mol/l (= 1M = 1N).Výsledný objem roztoku je 1L.

Kód: 467
bfm

Indikátor bromfenolová modřse používá při acidobazické titraci, pro stanovení konce titrace barevným přechodem ze žluté do modré či opačně.

Kód: 492
Titrační indikátor - Fenolftalein

Indikátor fenolftalein se používá při acidobazické titraci, pro stanovení konce titrace barevným přechodem z čiré do růžové či opačně.

Kód: 491
Titrační sada s normanaly a indikátorem

Kompletní sada pro titraci. Vše potřebné vybavení v jednom balíčku. V případě potřeby umíme i jednotlivé komponenty titračních sad.

Kód: 518/TIT2