Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Obráběcí roztok Hakufluid

6 položek celkem
kanystr new
Fe

Obráběcí roztok speciálně vyvinutý pro broušení dokáže nahradit jak emulzi, tak olej a spojit jejich výhody, balení v kanystru 25 kg.

Kód: 117
sud new
Fe

Obráběcí roztok speciálně vyvinutý pro broušení dokáže nahradit jak emulzi, tak olej a spojit jejich výhody, balení v sudu 210 kg.

Kód: 118
kanystr new
Cu Fe

Obráběcí roztok speciálně určený pro barevné kovy a tvrdokovy dokáže nahradit jak emulzi, tak olej a spojit jejich výhody, balení v kanystru 25 kg.

Kód: 115
sud new
Cu Fe

Obráběcí roztok speciálně určený pro barevné kovy a tvrdokovy dokáže nahradit jak emulzi, tak olej a spojit jejich výhody, balení v sudu 210 kg.

Kód: 116
kanystr new
Al Fe

Obráběcí roztok pro hliník, ocel a litinu dokáže nahradit jak emulzi, tak olej a spojit jejich výhody, balení v kanystru 25 kg.

Kód: 113
sud new
Al Fe

Obráběcí roztok pro hliník, ocel a litinu dokáže nahradit jak emulzi, tak olej a spojit jejich výhody, balení v sudu 210 kg.

Kód: 114

Obráběcí kapaliny řady Hakufuid jsou vhodné pro různé obráběcí procesy a s úspěchem se používají v mnoho průmyslových odvětvích. Při přechodu z emulze na Hakufluid lze zredukovat spotřebované množství až o 30%. Při přechodu z řezného oleje na Hakufluid lze zredukovat spotřebované množství až o 90%.

Umíme Vám spočítat úsporu CO2 ekvivalentu oproti konkurenčnímu produktu i celkovou bilanci při používání produktů Hakufluid, ale i dalších z našeho portfolia. Výslednou hodnotu můžete započíst do uhlíkové bilance Vaší společnosti. 

Třeba jako SECO, globální gigant v digitalizaci: