Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Krycí vazelíny pro stříkací kabiny a pece

7 položek celkem
kbelik

Krycí vazelína na bázi minerálního oleje bez silikonu odolná teplotám do 80°C, balení uzaviratelný plechový kbelík - 20 litrů.

Kód: 813
kbelik

Přípravek na vodní bázi, sloužící k navázání prachu v lakovnách, v balení uzaviratelný plechový kbelík - 20 litrů.

Kód: 815
kbelik

Přípravek na vodní bázi, sloužící k navázání prachu v lakovnách, v balení uzaviratelný plechový kbelík - 20 litrů.

Kód: 814
kbelik

Separační činidlo k vázání prachu a lakové mlhy ve stříkacích kabinách v balení uzaviratelný plechový kbelík - 20 litrů.

Kód: 816
kbelik

Krycí vazelína na bázi minerálního oleje bez silikonu odolná teplotám do 100°C, balení uzaviratelný plechový kbelík - 20 litrů.

Kód: 563
kbelik

Krycí vazelína na bázi minerálního oleje bez silikonu odolná teplotám do 180°C, balení uzaviratelný plechový kbelík - 20 litrů.

Kód: 564
kbelik

Krycí vazelína na bázi minerálního oleje bez silikonu odolná teplotám do 200°C, balení uzaviratelný plechový kbelík - 20 litrů.

Kód: 565

Hakucare 360 společnosti Kluthe je kompletní balíček chemických produktů určený pro servis a údržbu lakoven.

Pro kompletní nabídku produktů v balíčku Hakucare 360 nás prosím kontaktujte.

Dnešní spotřebitelé požadují moderní a inovativní produkty. Požadavky na povrchové úpravy a lakovací procesy neustále rostou nejen z hlediska konečné kvality výrobků, ale také z hlediska nákladů, dopadu na životní prostředí a bezpečnosti pracovníků v průběhu výroby.

Produktová řada Hakucare 360 představuje kompletní sortiment vysoce efektivních procesů a produktů, které mohou výrobci použít ke zvýšení úspěšnpsti při rozjezdech lakoven a ke snížení prostorů a zařízení v důsledku čištění a údržby.

Řada Hakucare 360 je navržena tak, aby pomáhala společnostem snižovat emise těkavých látek VOC, zlepšovat bezpečnost pracovníků a optimalizovat náklady.

  • Snížení prašnosti a nečistot při spuštění lakovny
  • Snížení doby prostojů výroby
  • Úspora nákladu díky rychlejšímu čištění
  • Snížená spotřeba vody
  • Redukce emisí těkavých látek VOC

Popis produktových skupin

Controx

Vysoce účinné odlakovače. Produkty určené pro důkladné čištění rozvodů a lakovacích systémů.Pro všechny typy barev a laků.

Isoflex

Snímací laky, průhledné nebo bílé, na vodní nebo rozpouštědlové bázi, které lze snadno odstranit ze všech materiálů.

Custos

Kapaliny a pasty k ochraně vytvrzovacích pecí nebo sušáren.Tepelně odolné až do 200°C. Řada Custos obsahuje také lepivé materiály nanášené na povrchy lakovacích kabin za účelem pohlcování prachu.

Isogol

Kompletní sortiment koagulačních prostředků pro odstraňování nadměrného prostřiku v lakovnách s vodními systémy. Produkty jsou vhodné pro všechny aplikační procesy - barvy na vodní nebo rozpouštědlové bázi.

Hakupur

Vodou ředitelné odmašťovací prostředky pro všechny typy aplikací.

Haku

Výkonná ředidla pro úpravu viskozity laku.

Nikutex

Proplachová média na vodní nebo rozpouštědlové bázi pro čištění rozvodů aplikační techniky a zásobníků barev. K dodání jak se sníženým obsahem těkavých látek VOC, tak zcela bez těkavých látek - VOC free.