Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

KARIÉRA V KLUTHE

Chcete se stát součástí našeho agilního teamu v České republice nebo na Slovensku?

Stále hledáme zajímavé lidi, kteří se nebojí a chtějí ve svém životě něco změnit. Pokud jste přesvědčeni, že to můžete být právě Vy, zašlete nám vaše CV na m.flesar@kluthe.com s předmětem "Jsem pro Vás zajímavý člověk!"

V současné době hledáme nové kolegy pro všechny naše segmenty:


Aktuálně hledáme člověka na tyto pozice: 

Obchodně technický zástupce pro obrábění a čištění. Lokalita: Česká republika a Slovensko, pro každou zemi jednoho. 

Obchodně technický zástupce pro lakovny - odkaz na text inzerátu

Lokalita: Česká republika 

Obchodní nadání, dravost a tah na bránu, komunikativnost, práce s lidmi - tyto atributy hledají všichni. My nadto oceníme otevřené oči a mysl, zájem se učit a samostatnost. Naučit se produkty je nutné, ale nezaručuje úspěch. Prvním krokem je se k potenciálnímu zákazníkovi dostat, ještě důležitější umět zákazníka vyslechnout, vidět a ukázat mu problémy, které pomůžeme vyřešit. Najít mu úsporu ve výrobě, zjednodušit nákup nebo procesy na lince, ukázat mu přidanou hodnotu. Technicky Vám pomůže celý obchodní tým i laboratoř. 

Poctivá práce v terénu, širší pohled na věc, nadšení a samostatnost umí divy. Pracovní podmínky zajistíme my!  

Zkušenosti z výroby mohou být výhodou, nejsou však podmínkou. Slušná angličtina a dobrý písemný projev ano. Samozřejmostí je řidičský průkaz sk. B. 

Nedrtíme obchodníky po prvním měsíci bez milionové zakázky, ale progres v jakékoliv formě musí být :-) 


Dále hledáme na pozicích: 

Servisní technik pro obrobnu. Lokalita: Pardubice

Tato pozice obnáší stálou pracovní dobu na ranní směně, pondělí - pátek. Jedná o pravidelnou servisní činnost v obrobně, lze si pod tím představit např. údržbu v provoze, kontrolu a čištění strojů v rámci pravidelného režimu nebo před novým plněním naší chemií. Dále např. kontrolu, doplnění a evidenci provozní chemie.

Jistota, stabilita. 

Požadujeme píli, ochotu se naučit základním principům fungování naší chemie, základní technické myšlení a manuální zručnost. Vše ostatní poskytneme my.

Servisní technik pro předúpravu povrchů před lakováním. Lokalita: ČR 

Jako servisní technik v průmyslové chemii poznáte různé výrobní podniky a ukážete jim, jak se dá s naší chemií pracovat kvalitně, úsporně a ekologicky. Měníme zajeté koncepty a našim zákazníkům ukazujeme zcela nový přístup.

Pozice obnáší pravidelnou servisní činnost, péči o předúpravní linky, v nichž jsou nasazeny naše produkty, u různých klientů, v různých typech provozů. 

Požadujeme píli, ochotu se naučit principům fungování naší chemie v praxi, technické myšlení a manuální zručnost. Poskytneme Vám plnou technickou podporu od našich zkušených kolegů z obchodu, laboratoře i servisního úseku, s nimiž budete denně v kontaktu.

Pracovní náplň rozhodně není jednotvárná!  Každá linka je trochu jinak koncipována a nudit se u nás rozhodně nebudete. Jsme zajímavá parta lidí v zajímavé firmě, která se technologicky i procesně neustále posouvá kupředu v rámci zdravého rozumu.

Tak se, prosím, ozvěte, děkujeme. 


Hledáme rovněž šikovné lidi do provozů:

  • destilace rozpouštědel a obecně procesy recyklace
  • deemulgace vod z průmyslu
  • neutralizace a čištění vod

Obsluha VZV je výhodou, náplň práce je ale mnohem pestřejší. Cirkulární ekonomika je víc než trend, je to naše budoucnost. Zkuste s námi tento nesmírně zajímavý obor!