Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Konference PPPU Olšanka 2024 - PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

I v letošním ročníku jsme se zúčastnili tradiční povrchářské konference PPPU v hotelu Olšanka v Praze, kde se konal jubilejní 50. ročník akce s názvem PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV. Tématem byly jako vždy povrchové úpravy před lakováním, předúpravní chemie a procesy vícekrokových linek, pasivace a obecně antokorozní ochrana, odlakování, odmaštění ve všech možných aplikacích.

Prezentovány byly moderní thin-film technologie i konvenční procesy. Zirkoničité, zinečnaté i konvenční železnaté technologie. 

Naše kolegyně Klára Kolková prezentovala ucelenou koncepci Kluthe - Moderní předúpravní procesy KLUTHE pro udržitelný průmysl

Akce také slouží jako školení v oblasti aktuálních právních předpisů týkajících se povrchových úprav a přináší informace o nových technologiích a materiálech.  

Na stánku jsme se zákazníky i dalšími zájemci probrali technické i obchodní záležitosti, proběhl tradiční networking.

Akce roste na významu i velikosti, a my jsme hrdí na to, že můžeme být součástí. 

 

Klára Olšanka 2024 - přednáška 2

Obrázek WhatsApp, 2024-03-20 v 10.17.55_5ffcb56e

odlak ořez

 

Pokud ve Vaší výrobě řešíte nějaký problém, hledáte změnu procesní chemie spolu s úsporami ve spotřebách, ekonomii nebo nižší uhlíkovou stopu, nebo se prostě potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Na Olšance se uvidíme zase za rok, ale jinak se můžeme vidět kdykoliv!