Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Nízkoprocentní vodní proplachové systémy Nikutex

Lídr celosvětových trhů!  I takto by se dala nazvat produktová řada Nikutex od společnosti Chemische Werke Kluthe GmBH. Produktová řada Nikutex je nejen v automobilovém průmyslu velmi známou značkou. Jedná se o produkty určené primárně k proplachování všech lakovacích systémů, robotických i manuálních pracovišť od solventních a v dnešní době čím dále více používaných barev na vodní bázi.

S rostoucím celosvětovým tlakem na snižování emisí, VOC a spotřeb chemických produktů užívaných ve všech odvětvích průmyslu přichází společnost Chemische Werke Kluthe s novými produkty na poli vodních proplachových systémů.

Řada Nikutex a obzvláště produkty z této řady pro proplachování vodních barvových systému jsou již desetiletí známy svou spolehlivostí, všestranností a maximální výkonností. Proplachování vodních barvových systémů nebylo nikdy snadnější díky novým produktům z řady Nikutex 4669. Jedná se o komplexní produkt, který pracuje s koncentrací již od pouhých 1,5% v demineralizované vodě.

Tato extrémně nízká koncentrace snižuje celkové náklady a spotřeby produktu na minimum. Nikutex 4669 je tzv. „VOC-Free“, čímž zajišťuje maximální snižování emisí VOC v dané lakovně, a tím i celkových nákladů s tímto spojených. Nikutex 4669 je vhodný k proplachování všech vodních barvových systémů s velmi krátkou proplachovou sekvencí a extrémně silným čistícím účinkem.

Společnost Chemische Werke Kluthe GmBH se podílí nedílnou součástí na světovém vývoji a výzkumu v oblasti vodních proplachových systémů, k čemuž nyní velmi napomáhá nové moderní testovací centrum Nikutex Test Center v našem vývojovém centru v Německu. Nikutex Test Centrum obsahuje zcela nové robotické pracoviště s kompletní tzv. „barvovou kuchyní“ pro naprosto přesnou simulaci dané aplikace zákazníka a tím výběr správného produktu na míru. Velmi rádi Vám poskytneme naše služby v rámci simulací Vašeho provozu, testování, ale i poradenství našeho rozsáhlého týmu odborníků nejen v této oblasti.

Provedeme analýzu, naprosto přesnou simulaci a vybereme přesně ten pravý produkt na míru pro Váš provoz, a to vše zcela zdarma.