Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Účinné odstranění graffiti a jiných nežádoucích nátěrů

Malé město i metropole. Soukromý dopravce i státní železniční kolos. Všichni řeší stejný problém - nežádoucí zkrášlení movitého i nemovitého majetku pouličními sprejery a tvůrci graffiti. Naštěstí pro Vás má Kluthe jednoznačné řešení pro odstraněné všemožných sprejem i jinak nanášených barevných nátěrů. Naše produkty s vysokou účinností ušetří Vaše prostředky.

Umění nebo poškozování majetku? 

Opět a zas si taggeři a spray art nadšenci získávají pozornost veřejnosti svou "uměleckou činností" - konkrétně tvorbou graffiti na prostředky hromadné přepravy. To vše k nelibosti většiny cestujících, shledávajících výsledky jejich činnosti jajo vizuálně rušivé. Nikdo nechce nespokojené pasažéry. Jako dlouholetý dodavatel čistící chemie pro Deutsche Bahn je skupina Kluthe GmbH odborníkem na tento problém. Díky tomu jsme připravili jasné řešení k odstranění graffiti z prostředků městské, meziměstské a celostátní hromadné dopravy. Nabízíme inovativní, efektivní, cenově dostupné čistící proprostředky jako ucelenou službu. 


PŘEDNOSTI NAŠICH PRODUKTŮ:

  • neobsahují NEP, NMP a dichlormetan
  • snížený obsah VOC 
  • samovolné odstranění
  • minimální odér
  • hypoalergenní
  • chrání podkladový lak

 

Produkty dodáváme v baleních: kanystry 10 a 25l, IBC kontejner 1000l. 

 

Odstraňovače graffiti určený pro všeobecné znečištění.

Je velice účinný při odstraňování lepidel, na vzduchu schnoucích barev, laků a politur - graffiti, olejnatých a tukových kontaminací, kondenzátů, syntetických pryskyřic, kondenzátů a adheziv.

Možno aplikovat na nerezovou ocel, PUR, sklo a plastové povrchy nebo vrstvy

PRODUKTY

Controx B 85 - gelový čistič, nanášený kartáčem nebo airless tryskami. Nežádoucí nátěr změkne a začne se "kroutit". Snadno odstranitelný gumovou stěrkou. Následně je dobré ošetřit povrch produktem Controx 628, případně s ním dočistit zbytky a stáhnout kaly. 

Controx 628 - tekutý čistič, primárně užívaný jako suplement ke Controxu B 85, ale lze jej úspěšně používat i samostatně. Nanáší se kartáčem, hadrem nebo nástřikem. Celou nežádoucí vrstvu pak lze odstranit hadrem nebo tlakovým mytím. 

graffiti train