Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Údržba a servis lakoven Hakucare 360

Hakucare 360 společnosti Kluthe je kompletní sortiment chemických produktů určený pro servis a údržbu lakoven

Kluthe Group nabízí moderní a inovativní produkty. Požadavky na povrchové úpravy a lakovací procesy neustále rostou nejen z hlediska konečné kvality výrobků, ale také z hlediska finančních nákladů, dopadu na životní prostředí a bezpečnosti pracovníků v průběhu výroby.

Ať už si děláte servis a údržbu sami nebo využíváte firem specializovaných na úklidové služby, s našimi produkty posunete svou výrobu dále. 

Produktová řada Hakucare 360 představuje komplexní sortiment vysoce efektivních produktů, které mohou výrobci použít ke zvýšení úspěšnosti při rozjezdech lakoven a ke snížení prostojů zařízení v důsledku čištění a údržby.

Řada Hakucare 360 je navržena tak, aby pomáhala společnostem snižovat emise těkavých látek VOC, zlepšovat bezpečnost pracovníků a optimalizovat náklady. Servis a údržba lakoven jsou pevnou součástí procesu výroby a nemělo by smysl aplikovat šetrná opatření v lakovacím procesu, pokud nejsou součástí také servisu a údržby. 

  • Snížení prašnosti a nečistot při spuštění lakovny
  • Snížení doby prostojů výroby
  • Úspora nákladu díky rychlejšímu čištění
  • Snížená spotřeba vody
  • Redukce emisí těkavých látek - VOC
  • Eliminace zápachu na pracovišti

Popis produktových skupin

Controx

Vysoce účinné odlakovače. Tyto produkty jsou určené pro důkladné čištění rozvodů a lakovacích systémů. Aplikujeme pro všechny typy barev a laků. V naší nabídce naleznete univerzální i specializované odlakovače. Jednotlivé produkty z této řady jsou určeny pro různé teploty, včetně alternativ pro aplikaci za studena. 

Isoflex

V řadě Isoflex naleznete snímací laky, ve variantách průhledné nebo bílé, na vodním nebo solventním základu. Tím vyhovíme všem Vašim potřebám. 

Hotové laky lze po nasycení nečistotami a prachem snadno odstranit ze všech materiálů, manuálním stažením. Nanáší se válečkem nebo Airless tryskou, lze je aplikovat v různých koncentracích. 

Custos

Kapaliny a pasty k ochraně vytvrzovacích pecí nebo sušáren.Vyberte si ze škály produktů dle tepelně odolnosti až do 200°C.

Řada Custos obsahuje také lepivé materiály Custos Tacky, nanášené na povrchy lakovacích kabin za účelem pohlcování prachu. Vyberte si ze dvou modelů podle tloušťky hotového nátěru. Můžete efektivně kombinovat s nátěrem Isoflex. 

Isogol

Kompletní sortiment koagulačních prostředků pro odstraňování nadměrného prostřiku v lakovnách s vodními systémy. Produkty jsou vhodné pro všechny aplikační procesy - barvy na vodní nebo rozpouštědlové bázi. Ochraňujte povrchy nesmáčené vodou, typicky například podlahové rošty, pomocí Isogolu

Hakupur

Vodou ředitelné odmašťovací prostředky pro všechny typy aplikací, používané zejména na podlahy v různém stupni znečištění. Jedním z neinovativnějších produktů je například nehořlavý a nepěnivý tmelový čistič Hakutex 140 OP-V, určený pro barvy, oleje, tuky, vazelíny, polyuretan a další materiály. 

Haku

Výkonná proplachová ředidla pro úpravu viskozity laku. Nabízíme jak širokospektrální, tak specializované produkty. 

Nikutex

Proplachová média na vodní nebo rozpouštědlové bázi pro čištění rozvodů aplikační techniky a zásobníků barev. Dodáváme proplachy se širším záběrem i specializovaná na dvousložkové polyuretanové barvy, hojně používané v automotive průmyslu. K dodání jak se sníženým obsahem těkavých látek VOC, tak zcela bez těkavých látek - VOC free. Poptejte u nás nejlepší produkty ve své třídě!

Pro kompletní nabídku produktů v balíčku Hakucare 360 nás prosím kontaktujte.