Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Kluthe Total Fluid Management System - řízení kapalin v provozu

Moderní technologie jsou všude kolem nás. V Kluthe víme, že právě jejich synergie je zaručenou cestou ke spokojenosti zákazníka a komplexní službě. Proto do klasického výrobního provozu zařazujeme i informační technologie. 

 

Používání výrobků skupiny Kluthe nabízí přidanou hodnotu v podobě servisu na místě. Abyste měli perfektní přehled o průběhu servisních prací, mohli analyzovat procesy a reportovat nadřízeným, připravili jsme ve spolupráci s vývojáři Railsformers s.r.o. webovou aplikaci Kluthe Total Fluid Management, určenou k evidenci veškerých servisních záznamů. 

 

Aplikace běží online na serverech s nejvyšším stupněm zabezpečení, nemusíte nic instalovat. Technikovi stačí běžný mobil nebo tablet. Jen díky tomu máte veškerá data ihned po ruce, pomocí jasných filtrů v databázi si vytáhnete, co potřebujete.  

Vše probíhá přes párované QR kódy, technik naskenuje kód a zanese veškerá potřebná data. Parametry použitých obráběcích kapalin, chování ve stroji či lince, objemy a libovolné množství vlastností - všechno tam je! Kapaliny a jejich vlastnosti a atributy lze vytvářet i editovat. Ke každému produktu můžete nahrát bezpečnostní list. Systém přizpůsobíte vlastním potřebám, žádné zbytečné kolonky navíc. Pro každý stroj, linku, závod. Dostávejte pravidelné a podrobné reporty o spotřebách, výkonu i úkonech. Vše v přehledných grafech ve formátech pro export a tisk. Naši proškolení servismeni zařídí, aby vše běhalo, jak má, protože provozní chemie je nejefektivnější tehdy, když o ní víte co nejméně! 

 QR TFM 1437x1072

Analýza výstupů poslouží jako základní nástroj optimalizace, jejímž výsledkem bude pro Vaši společnost úspora na všech frontách. 

 

Společnost Kluthe Group nabízí komplexní portfolio a poskytuje komplexní službu a TFM - Total Fluid Management je toho přímým důkazem. Servis nikdy nebyl efektivnější.