Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Pět důvodů, proč je obráběcí kapalina HAKUFLUID první volbou při přesném obrábění

Dodavatelský řetězec ve významných strojních odvětvích jako je výroba automobilů, letecké techniky, železniční výrobě a výroby energie může být neuvěřitelně náročný. Kontrola kvality, rychlost výroby a efektivita jsou životně důležité funkce pro celkový úspěch.

V případě výběru vhodné chladící kapaliny se často jedná o kompromisy mezi chlazením, mazáním, účinností a všestranností – to vše až doposud.

Po obsáhlé analýze požadavků na přesné obráběcí kapaliny vyvinula společnost Kluthe vysoce výkonnou obráběcí kapalinu HAKUFLUID. Bez kompromisů s kombinací výjimečného výkonu se zlepšenou účinností. To vše s přihlédnutím bezpečnosti pro obsluhu a životní prostředí.

Nejpokrokovější kapalina pro zpracování kovů společnosti Kluthe se rychle stává preferovanou možností v mnoha náročných průmyslových odvětvích, včetně přesného obrábění v automobilovém průmyslu. 

Objevte pět klíčových důvodů, proč by HAKUFLUID měla být vaše další kapalina na zpracování kovů.

Chlazení a mazání: HAKUFLUID je transparentní kapalina pro zpracování kovů na bázi vody, která neobsahuje bor, formaldehyd a olej. Kombinuje výhody nemísitelných olejů s těmi, které jsou mísitelné s vodou, což umožňuje optimální chlazení a mazání současně.

Bezpečnější: HAKUFLUID je šetrný k pokožce i přírodě. Jeho složení na vodní bázi znamená, že během obrábění nedochází k žádné olejové mlze, je pro obsluhu mnohem bezpečnější než ekvivalentní olejové emulze.

Efektivní a čistý: HAKUFLUID je mimořádně účinný, má až o 70% nižší spotřebu než olejové emulze. Rovněž umožňuje mnohem snazší čištění obráběných součástí a umožňuje velmi snadné odmaštění.

Prodlužuje životnost nástrojů: Jedinečné smáčecí vlastnosti kapalin HAKUFLUID mohou výrazně zlepšit životnost nástroje zlepšením chlazení a mazání. To minimalizuje opotřebení nástroje, prodlužuje životnost a snižuje celkové náklady.

Univerzální: HAKUFLUID je mimořádně univerzální a lze jej použít v celé řadě procesů při zpracování kovů, včetně procesů s definovanými a nedefinovanými břity. Poskytuje vynikající ochranu proti korozi a je kompatibilní se všemi materiály používanými v dnešní výrobě.

Chcete-li se dozvědět, jak může revoluční společnost Kluthe skrz obráběcí kapalinu HAKUFLUID pomoci vašemu podnikání, kontaktujte nás ještě dnes.

 
Přeloženo se svolením Clive Gray - Managing director, Kluthe UK