Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Základní suroviny pro Vaši výrobu u Kluthe ČR

WIE_PRO_filling_CMYK

 

Přestože jsme především výrobcem finálních produktů s jasným určením, hned první kategorií, na kterou u nás narazíte, jsou Základní suroviny.

Jsme totiž rovněž dodavateli základních surovin pro Vaši výrobu i pro přímé použití. 

Disponujeme největšími podzemními zásobníky v Evropě, díky čemuž jsme i v dobách krizí a nedostatků spolehlivým dodavatelem produktů i samotných surovin, které naleznou využití doslova v celém cyklu výrobního procesu.

V naší nabídce naleznete například naprosté stálice výrob celého světa - Isopropylalkohol (IPA) - výborný čistič a efektivní rozpouštědlo polárních sloučenin, a Methylethylketon (MEK) - běžně užívané rozpouštědlo, zejména pro průmyslové lakování a výrobu plastů. 

Butylacetát je účinné rozpouštědlo barev a laků, nitrocelulózy a dalších materiálů v lakovnách a jiných provozech. 

Butyl glykol je standardně používán pro čištění a proplachování zejména vodou ředitelných laků i solventních lakových systémů a mnoha dalších aplikací.

n-Butanol je hojně užívaným rozpouštědlem pro čištění a mytí. 

Benzylalkohol je urychlovačem v horkých odlakovacích lázních, a to jak organických, tak alkalických. U nás jej naleznete jako Controx EB 258. 

Naše speciální řada čistidel Haku 1025 obsahuje produkty na bázi uhlovodíku a bez parafínu, s obsahem aromátů do 2%. Primárním účelem těchto výrobků je čištění, odmaštění a odlakování většiny běžných materiálů, pro manuální, ultrazvukovou aplikaci. V řadě naleznete i speciálku pro systém s uzavřenou smyčkou nebo VOC free čistič s minimální těkavostí Haku 1025-975. 

Hakuform 520 L je MQL čistič. 

Haku 3222 na bázi xylenu je solventní rozpouštědlo. Základní surovina pro ředění barev. 

Distributorům i výrobcům jsme k dispozici, veškeré tyto suroviny dodáváme v baleních od 30l kanystru po 1000l IBC kontejner.