Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

KLUTHE na PaintExpo Karlsruhe 2024

 I letos nás můžete potkat na veletrhu PaintExpo v německém Karlsruhe. Jedná o největší světovou akci v oboru průmyslových lakovacích technologií. Na 30 000 m2 odprezentují stovky vystavovatelů inovace, aplikace, technologie budoucnosti a všechny trendy v oboru průmyslového lakování.

KLUTHE bude opět hrdě prezentovat vlastní koncepci průmyslové chemie a příslušenství pro lakovny a předúpravy HAKUCARE 360. 

360 Degree Solutions cut     

Veletrh se koná ve ve dnech 9.-12. dubna 2024.

Solventní i vodní proplachy, koagulace, odlakování, péče o kabiny a roboty - pojďte se s námi bavit o celém provozu lakovny a procesu povrchové úpravy jako takové!

Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi Vám odprezentujeme naše portfolio, probereme s Vámi možná řešení tradičních i netradičních otázek z výroby a provozu lakovny a povrchových úprav, nabídneme Vám kocept řešení, a to vše v duchu naší firemní koncepce udržitelnosti. Jako jediná uhlíkově neutrální chemická výroba na světě k tomu rozhodně máme co říci :) 

 

paint expo 2024 stand

 

Náš koncept Hakucare 360 - komplexní péče o lakovny a přeúdpravní provozy v celém rozsahu. 

Špičkové inovativní i prověřené konvenční produkty 

Inovativní thin-film technologie fosfátování

Ekonomické odlakovače za studena a za snížených teplot

Koncepce recyklace solventních rozpouštědel - mycích a proplachových médií. 

 

Na hale 3, na stánku č. 3146 Vás bude očekávat náš mezinárodní tým. Na veletrhu nebudou chybět ani zástupci Kluthe CR, pokud máte více dotazů, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení. 


Pod tímto odkazem naleznete oficiální web PaintExpo. 

cyclosol