Pro plné zobrazení cen a produktů se prosím přihlašte

Harmonie v chemii - Kluthe

CO VLASTNĚ "HARMONIE V CHEMII" ZNAMENÁ? NÁŠ POHLED.

"Harmonie"

Podstatné jméno ženského rodu. Definována jako rovnovážný stav jednotlivých částí celku ve vztahu jedné k druhé. Vnitřní i vnější shoda. Soulad, souzvuk. 


 

Harmonie znamená vyrovnaný vztah. Pro nás, toto začíná již výběrem surovin, udržiteností, značením, bezpečností, budoucí životaschopnost a recyklovatelnost našich produktů. A to je jen část faktorů, kterým věnujeme zvláštní pozornost během vývojové fáze. 

V našem pojetí neexistuje něco jako koncepce odpadu. Všechny naše produkty jsou vyvíjeny k dlouhotrvající životnosti a ve většině případě možnosti recyklace. Pokud to není možné, zaměříme se na nízkonákladovou likvidace. 

Inovace pro nás vždy znamenají extra benefit, s jejich pomocé se snažíme snižovat náklady a spotřebu zdrojů. Naše plány budoucích požadavků na chemické výrobky vychází z trendů, které shledáváme logickými. To zahrnuje přicházející legislativu ve značení a bezpečnosti nakládání s produkty. Současná generace produktů by měl být připravena na tato zákonná opatření v blízké budoucnosti. 

Koordinace produktů napříč odvětvími dává obrovský smysl, například v oblasti obráběcích maziv a čištění a konzervace, nebo například v oblasti čištění, předúpravy a lakování. Procesy lakování a kovoobrábění jsou často spojovány s environmentální zátěží a zdravotními riziky, na což se snažíme komplexně reagovat, ať už prostřednictvím omezování spotřeby nebo koncepty recyklace. 

"Dodavatelský řetězec" pro nás znamená, že naše zákazníky můžeme zásobovat celosvětově. Našim zákazníkům jsme partnery. Ve střední Evropě dodáváme produkty a likvidujeme odpady pomocí integrované logistické společnosti a vlastních recyklačních zařízení. 

 

Takto přesně si představujeme jednání v duchu "Harmonie v chemii"! 

 

DALŠÍ ČLÁNKY NA TÉMA UDRŽITELNOST A UHLÍKOVÁ NEUTRALITA.